محصولات گوارا شهد هیرکان

اگر دنبال کنسانتره و اسانس هستید

با ما همراه باشید

مجموعه بازرگانی گوارا شهد هیرکان

شرکت بازرگانی گوارا شهد هیرکان تحت عنوان ٱلِک فود قصد دارد جهت پیشرفت و توسعه جامعه و چرخ صنعت کشور محصولاتی را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب به سراسر کشور و جهان عرضه کند.این شرکت یک هلدینگ تجاری است که مجموعه ٱلک بخشی از آن را تشکیل می دهد. مجموعه ٱلِک از سال ۹۵ فعلیت گسترده خود را آغاز کرده است، به لطف پروردگار این مجموعه تا کنون توانسته است معاملات گسترده ای در سراسر کشور انجام دهد.

 

محصولات ما

انواع کنسانتره میوه

کنسانتره میوه با آبمیوه متفاوت است. در واقع می توان کنسانتره را به آبمیوه نیز تبدیل کرد. پس چرا روي بسته‌بندي كلمه آب‌ميوه ذكر مي‌شود؟ به جرأت می توان گفت تمامی آبمیوه های شرکتی از انواع کنسانتره ساخته می شوند.

شربت گلوکز و شربت فروکتوز

فروکتوز نوعی قند ساده است که در میوه ها، برخی سبزیجات و عسل به طور طبیعی یافت می شود. این قند توسط کبد به گلوکز تبدیل شده و به عنوان سوخت سلول ها مورد استفاده قرار می گیرد.

اسانس های خوراکی

اسانس ها ترکیبات معطری هستند که در گیاه های مختلف یافت می شوند. اسانس مخلوطی از مواد مختلف با ترکیبات شیمیایی مختلف بوده که بو و عطر قوی دارند و با نام عطرمایه نیز شناخته می شوند.

سلام وقت شما بخیر. سایت بسیار خوبی دارین و در خرید محصول خیلی کمکم کرد تا بتونم محصول خوبی رو خرید کنم. امیدوارم همیشه موفق باشین.

حسین رضایی

مدیرعامل وبکو

فرم سفارش محصول

🔷 برای ثبت سفارش خود کافیست تا فرم سفارش محصول را تکمیل نمایید و منتظر تماس کارشناسان فروش ما باشید.

 

🔶 همچنین برای ثبت سفارش محصول خود می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و محصول خود را سفارش دهید.

 

🔻 برای دریافت اطلاعات تماس کارشناسان فروش ما بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

با بازرگانی گوارا شهد هیرکان بیشتر آشنا شوید

مدیر بازرگانی گوارا شهد هیرکان

سیده هانیه حسینی

مدیر فروش بازرگانی گوارا شهد هیرکان

خانم نوابی