درباره ما

بازار مواد غذایی ٱلِک زیر نظر شرکت بازرگانی حسینی قصد دارد جهت پیشرفت و توسعه جامعه و چرخ صنعت کشور محصولاتی را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب به سراسر کشور و جهان عرضه کند.

یک هلدینگ تجاری است که مجموعه ٱلک بخشی از آن را تشکیل میدهد

و مجموعه ٱلِک از سال ۹۵ فعلیت گسترده خود را آغاز کرده است، به لطف پروردگار این مجموعه تا کنون توانسته است معاملات گسترده ای در سراسر کشور انجام دهد.

فایده تولید کنسانتره این است که با حذف آب، وزن ماده غذایی کاهش یافته و بنابراین حمل و نقل آن راحت‌تر و با صرف هزینهٔ کمتر صورت می‌گیرد، به علاوه کنسانتره را به راحتی در هنگام مصرف با اضافه نمودن حلال (معمولاً آب)، به حالت اولیه خود برگردانده و مصرف می‌کنند.
در این روش در واقع از میوه‌ها اسانس یا عصاره تهیه می‌نمایند و از مخلوط نمودن این اسانس با شکر و آب، انواع آبمیوه را تهیه می‌کنند.

 

 

به دلیل سوء استفاده برخی از سودجویان اطلاعات فنی برخی از محصولات در سایت قرار نمی گیرد اما شما با برقراری تماس با مسئولین فروش می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید و در صورت نیاز به دریافت نمونه درخواست خود را مطرح نموده تا اطلاعات لازم به شما داده شود.
اگر برای دریافت نمونه درخواستی نیاز به پرداخت هزینه باشد باید قبل از ارسال نمونه فیش واریزی برای مسئولین فروش ارسال گردد.
نمونه ی مورد نظر امکان دارد رایگان باشد اما هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد.