مجموعه ٱلِک فود شما را به خرید بهترین محصولات کنسانتره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سفارشی کنسانتره پرتقال وارداتی

آنچه دراین مقاله میخوانید...

اطلاعاتی درباره کنسانتره پرتقال به روش تلغیظ حرارتیبرترین فروشنده کنسانتره پرتقال وارداتی در بازار

فروش سفارشی کنسانتره پرتقال وارداتی توسط بازرگانی های معتبر و معروفی صورت می‌گیرد که محصولاتشان به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد مورد استقبال مردم قرار گرفته است امروزه بسیاری از تولیدکنندگان به کنسانتره پرتقال وارداتی با فروش ویژه و سفارش این محصول با کیفیت بی نظیر و قیمتی مناسب توانستند متقاضیان فراوانی را جذب این محصول کنند فروش سفارشی این محصول در بازارهای داخلی از طریق این بازرگانی انجام شده و این محصول کاربردهای متفاوتی را دارا می باشد.

فروش سفارشی کنسانتره پرتقال وارداتی

اطلاعاتی درباره کنسانتره پرتقال به روش تلغیظ حرارتی

اطلاعاتی درباره کنسانتره پرتقال به روش تلغیظ حرارتی در کارخانجات مختلف با انتقال آب پرتقال و فشرده سازی آن به روش تغلیظ حرارتی، تغلیظ کنسانتره پرتقال به وجود می آید دانستن چگونگی تهیه تغلیظ کنسانتره پرتقال با روش های مختلف به شما کمک می کند تا اطلاعاتی را در این زمینه کسب کنید بهتر است بدانید برای تهیه کنسانتره پرتقال از میوه های درجه یک و مرغوب استفاده می شود که پس از حمل به کارخانه، عملیات شستشو در مخازن بزرگ روی آنها انجام می‌شود.

پرتقال ها در روی نوار نقاله مخصوص به خرد کن منتقل شده و پس از حرارت دهی مقدماتی وارد دستگاه پرس می‌شود تا آب میوه جداسازی شود پس از جداسازی آب میوه محصول حاصله را پس از پاستوریزه کردن و خنک کردن به مخازن آب میوه منتقل می کنند مرحله بعد استفاده از دستگاه‌های خلا برای غلیظ تر کردن آبمیوه است.

در مخازن خلاء، آبمیوه حرارت دیده، تغلیظ شده و بصورت کنسانتره آب پرتقال تغلیظ شده حرارتی در می آید اضافه کردن پوره میوه، شکر، اسیدهای مجاز خوراکی در این ‌مرحله انجام شده و مخلوط نهایی به مخازنی از جنس استیل منتقل شده و در نسبت های معینی با هم ترکیب می شوند بعد از این مرحله آبمیوه دوباره از صافی های مخصوصی رد شده و دوباره به مرحله پاستوریزه سازی می‌رسد.

در مرحله آخر آب میوه ها به دستگاه پرکن وارد شده و آب میوه ها به صورت داغ در پاکت های آلومینیومی پر شده و بلافاصله توسط دستگاه پرس شده و در دمای خنک نگهداری می شود مدت زمان نگهداری این آب‌ميوه ها زیاد بوده و دارای خواص فراوانی برای بدن است.

برترین فروشنده کنسانتره پرتقال وارداتی در بازار

برترین فروشنده کنسانتره پرتقال وارداتی در بازار بازرگانی ما جزء برترین فروشندگان کنسانتره پرتقال وارداتی در بازار می باشد که محصولات تولید شده در کارخانجات با توجه به کیفیت بی نظیری که دارد با قیمت مناسبی نیز به متقاضیان عرضه می شود مراکز فروشنده کنسانتره میوه که در سراسر کشور به صورت فعال مشغول به کار هستند جز مراکز معتبر و معروف هستند.

فروشنده این ‌محصول زیر نظر کارخانجات تولید کننده کنسانتره شرکت ما فعالیت کرده و جزو مراکز معتبر و معروف فروش مستقیم این محصول در بازار محسوب می شوند بسیاری از تولیدات ما در بازارهای داخلی به فروش رسیده و درصدی از آن به کشورهای خاورمیانه عربی و اروپایی نیز صادر می شود.

سیده هانیه حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ٱلِک فود شما را به خرید بهترین محصولات کنسانتره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.